Spoštovani starši!

Vabimo Vas na roditeljski sestanek za starše dijakov 2. in 3. letnika programa gimnazije, ki bo  v ponedeljek, 7. oktobra 2019, ob 16.30 uri v sejni dvorani Šolskega centra Postojna.

• V sejni dvorani ŠC Postojna bo najprej skupni del, ki je namenjen predstavitvi mednarodne izmenjave s Finsko. Za starše 2. letnikov programa gimnazije bo sledila predstavitev izvedbe novih izbirnih predmetov – ITS.
  • V nadaljevanju bo sledil sestanek z razredniki in individualni razgovori z učitelji.

Prav tako vas vabimo na roditeljski sestanek za starše dijakov 4. letnika programa gimnazije, ki bo  v ponedeljek, 7. oktobra 2019, ob 16.30 uri v učilnici št. 16, Šolskega centra Postojna.

• V učilnici št. 16, ŠC Postojna bo najprej skupni del, ki je namenjen predstavitvi splošne mature in karierni orientaciji.

Razpored učilnic za roditeljske sestanke bo objavljen na oglasni deski šole.

Ravnateljica OE/Direktorica:
Helena Posega Dolenc, univ. dipl. ekon., l.r.