Od srede, 16. 9. do petka, 18. 9. 2020 bo v Prekmurju za dijake 2. letnika gimnazije potekala šola v naravi.

Odhod iz Ilirske Bistrice (pred gimnazijo) bo ob 7.30, s parkirišča za šolo v Postojni pa ob 8.15.

Predviden prihod v Postojno oziroma Ilirsko Bistrico je v petek, v poznih popoldanskih urah.

Dijake bodo spremljale naslednje profesorice: Mojca Habič, Ariana Jurca, Mateja Rebec Hreščak, Magdalena Klasinc in Marinka Gabriel.

Cena šole v naravi znaša okrog 145,00 EUR. Znesek bo možno poravnati v treh obrokih (plačilo v novembru, decembru in januarju) pri računu za malico.

Poleg vremenu primernih oblačil in predmetov za osebno higieno imejte s seboj brisačo za osebno nego, kopalno brisačo, kopalke, plastenko z vodo, močnejše pohodniške čevlje, nekaj žepnine. Posteljnino dobite v dijaškem domu Radenci.

Kajetana Tornič,
koordinatorka OIV in ID