Select Page

Govorilne ure

GOVORILNE URE – 2. POLLETJE šol. leto 2018/19

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  9. 10. 2018 do 31. 5. 2019.


Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja. Klik (povezava)


GOVORILNE URE
1x tedensko
KONZULTACIJE
1x/mesečno
UČITELJ Razrednik Miza Dan Od – do Dan Od – do
Aleksić Tscherkassky Jadran 1.B M1 Četrtek 13.00 – 13.45 1. ponedeljek 12.10 – 12.55
Anzeljc Rajko 3.E M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. petek 8.20 – 9.05
Ažnik Tjaša M1 Četrtek 8.20 – 9.05 1. četrtek 13.30 – 11.15
Babič Petrič Jolanda M1 Torek 10.30 – 11.15 1. petek 11.20 – 12.05
Bajc Simona 1.S M1 Sreda 11.20 – 12.05 Po dogovoru
Bajec Cvetka M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 10.45 – 11.20
Bajt Rado Samo na VSŠ Samo na VSŠ
Barbiš Ado M1 Torek 10.30 – 11.15 Torek 11.20 – 12.05
Božič Eneja 1.F M1 Sreda 10.30 – 11.15 Sreda 9.55 – 10.30
Brne Gorazd Samo v IB Samo v IB
Cunja Boris 2.F M2 Sreda 10.30 – 11.15 1. petek 8.20 – 9.05
Čugura Majda Bolniška ods. Bolniška ods.
Dekleva Barbara 1.A/IB M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 12.10 – 12.55
Djordjević Predrag M2 Torek 10.00 – 10.45 1. torek 12.10 – 12.55
Dolgan Matej Nadomeščanje Milavec R. M1 Ponedeljek 10.00 – 10.30 1. ponedeljek 9.30 – 10.00
Drobnič Anton pisarna Sreda 11.20 – 12.05 Po dogovoru
Erjavec Urša Nadomeščanje Gerželj A. M2 Četrtek 9.10 – 9.55 Četrtek 9.10 – 9.55
Ekar Jernej M1 1. ponedeljek 12.10 – 12.55 1. sreda 9.10 – 9.55
Fajdiga Ivan M1 Torek 7.30 – 8.10 Po dogovoru
Fajdiga Janja M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. torek 9.10 – 9.55
Gabriel Marinka 2.A M1 Torek 9.10 – 9.55 Torek 10.00 – 10.45
Gerželj Alenka Bolniška ods. Bolniška ods.
Gombač Erika 2.A/IB Samo v IB Samo v IB
Gospodarič Katarina M2 Sreda 11.20 – 12.05 Sreda 12.10 – 12.55
Habič Mojca 1.H M2 Ponedeljek 10.30 – 11.15 1. petek 11.20 – 12.05
Harmel Aleš M1 Sreda 9.10 – 9.55
Horvat Danijela 3.B M3 Ponedeljek 10.30 – 11.15 Petek 8.20 – 9.05
Jenček Ocepek Mojca 3.H M1 Petek 10.00 – 10.45 2. sreda 12.10 – 12.55
Jurca Ariana M2 Torek 10.00 – 10.45 Torek 10.00 – 10.45
Kafol Mateja 5.M M2 Sreda 9.10 – 9.55 Četrtek 10.00 – 10.45
Keš Dolores 081 601 657   ————— —————— ————— —————–
Klasinc Magdalena   M3 Četrtek 9.10 – 9.55 Torek 9.10 – 9.55
Kocjančič Tomazin Ana M2 Četrtek 8.20 – 9.10 Po dogovoru
Koren Valenčič Katja 3.A M3 Torek 10.00 – 10.30 Četrtek 11.20 – 12.05
Kramar Leban Jasna 4.M M2 Četrtek 9.10 – 9.55 1. četrtek 10.45 – 11.20
Krašna Branko 2.E M1 Ponedeljek 8.20 – 9.05 1. ponedeljek 7.30 – 8.15
Krebelj Dejan M3 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.55 – 10.30
Krebelj Matej —————- —————— ————— —————–
Kresevič Bajec Klara M1 Četrtek 11.20 – 12.05 Četrtek 10.30 – 11.20
Kristan Boris M1 Sreda 7.30 – 8.15 2. sreda 8.20 – 9.05
Kristan Eva 1.A M1 Sreda 10.00 – 10.45 Sreda 11.20 – 12.05
Leskovec Ana 081 601 659
Likar Žarko M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Zadnji četrtek 10.00 – 10.30
Logar Klavdij 3.R/IB Samo v IB Samo v IB
Logar Morano Teja 1.J in 2.J M3 Sreda 11.20 – 12.00 Ponedeljek 8.20 – 9.00
Majdič Rok 1.E M1 Ponedeljek 8.20 – 9.05 1. ponedeljek 9.10 – 9.55
Marin Martina 4.S M2 Torek 10.30 – 11.15 1. četrtek 11.20 – 12.10
Marolt Mirjana M1 1. torek 9.10 – 9.55 1. torek 11.20 – 12.10
Masterl Aleš 4.H M1 Torek 11.20 – 12.05 1. torek 10.30 – 11.15
Medvedec Damijana
Milavec Roman Bolniška ods. Bolniška ods.
Milavec Vlasta 2.B M1 Torek 8.20 – 9.05 Ponedeljek 10.00 – 10.45
Mlakar Lidija M1 Četrtek 10.00 – 10.45 1. petek 12.10 – 12.55
Nahtigal Franci Samo v IB Samo v IB
Oberstar Marja 3.A/IB Samo v IB Samo v IB
Počkaj Vladimir M2 Torek 10.00 – 10.45 1. petek 10.45 – 11.15
Počkar Mirjam 081 601 658 Torek 12.10 – 12.55 Sreda 13.00 – 13.45
Popit Tatjana M1 Sreda 12.10 – 12.55 Petek 10.30 – 11.15
Požar Sabina  Ponedeljek  9.10 – 9.55  1. sreda 10.00 – 10.45
Radivojevič Mirjam —————— —————— ————– —————-
Rebec Hreščak Mateja 4.A M2 Torek 8.20 – 9.05 1. ponedeljek 13.00 – 13.45
Režek Darko 3.F M2 Sreda 7.30 – 8.15 Sreda 8.15 – 9.05
Rojc Tamara Samo v IB Samo v IB
Rosina Simonič Bojana 4.A/IB M3 Ponedeljek 10.30 – 11.15 1. sreda 12.10 – 12.55
Rupar Stanislav M2 Sreda 10.00 – 10.45 1. sreda 10.00 – 10.45
Simčič Martin 1.R/IB Samo v IB Samo v IB
Sitar Dolores M3 1.       Torek 10.00 – 10.45 1. četrtek 10.00 – 10.45
Stražišar Mihaela M2 Ponedeljek 12.10 – 12.55 1. četrtek 10.00 – 10.45
Škrlj Počkaj Sonja M3 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Štajnrajh Romana 2.R/IB M2 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Torek 9.10 – 9.55
Štucin Zdravka
Tiringer Koračin Andreja 2.S M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. četrtek 10.00 – 10.45
Tomaduz Dora 081 601 658   Četrtek 11.20 – 12.05 1. ponedeljek 11.20 – 12.05
Tornič Kajetana M1 Petek 9.10 – 9.55 1. ponedeljek 10.00 – 10.45
Turk Uroš 3.S M3 Torek 8.20 – 9.05 1. četrtek 9.10 – 9.55
Valenčič Rudi 2.H M2 Četrtek 13.00 – 13.45 Petek 13.00 – 13.45
Vičič Ervin Torek 10.00 – 10.45 1. torek 10.00 – 10.45
Vodopivec Alenka 4.B M1 Torek 9.45 – 10.30 Torek 12.00 – 12.45
Zbačnik Vinko 4.R/IB Samo v IB Samo v IB
Žagar Cvetka
Žužek Andreja M2 Petek 10.00 – 10.45 1. petek 11.20 – 12.05