Select Page

GOVORILNE URE – 2. POLLETJE šol. leto 2020/21

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  5.10. do 15.1. 2020.


Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja.Klik (povezava)


Učitelji so za govorilne ure dosegljivi preko elektronskih naslovov.

GOVORILNA URA 1X TEDENSKOKONZULTACIJE 1X MESEČNO
Zap. Št.UČITELJRAZREDNIKMIZADANOD – DODANOD – DO
1.Aleksić Jadran3. B ponedeljek12.10 – 12.55sreda10.30 – 11.15
2.Ažnik Tjaša2. R/IB 1. četrtek v mesecu9.10-9.55prvi ponedeljek vsak drugi mesec8.20-9.05
3.Babič Petrič Jolanda  torek10.00-10.45prvi torek10.00-10.45
4.Bajc Simona  četrtek8.20-9.05prvi torek9.10-9.55
5.Bajec Cvetka  ponedeljek10.00-10.45prvi ponedeljek10.30-11.15
6.Barbiš Ado4. M     
7.Bratina Marko Kabinet 081 601 676sreda8.20-9.05prvi četrtek9.10 – 9.55
8.Borota Šraj Martin  ponedeljek8.20-9.05prvi ponedeljek8.20-9.05
9.Božič Eneja3. Fprojektna pisarnasreda11.00-11.45prva sreda10.00-10. 45
10.Brne Gorazd  torek11.20-12.05torek13.50-14.35
11.Celin Lenarčič Ana  ponedeljek8.20-9.05ponedeljek9.10-9.55
12.Cunja Boris2. F sreda10:00-10:45sreda11:00-11:45
13.Čugura Majda  sreda9.10-9.55prva sreda10.00-10.45
14.Dekleva Barbara3. A/IB petek10.00-10.45torek10.30-11.15
15.Djordjević Predrag1. Jpisarna strojnikovtorek10.00 – 10.45prvi torek v mesecu10.30 – 11.15
16.Dolgan Matej1. E ponedeljek8.20-9.05prvi torek v mesecu8.20-9.05
17.Drobnič Anton v kabinetu ali na 041 515 273sreda9.10 – 9.55
v kabinetu ali
na 041 515 273
sreda po vnaprejšnejm dogovoru10.00 – 10.30
v kabinetu ali
na 041 515 273
18.Fajdiga Ivan kabinet 081 601 665;
v času pouka na daljavo preko e-pošte
ponedeljek7:30-8:15kadarkoli, prej dogovoriti;
v času pouka na daljavo dogovoriti preko e-pošte ali med poukom ZOOM
kadarkoli, prej dogovoriti;
v času pouka na daljavo dogovoriti preko e-pošte ali med poukom ZOOM
19.Fajdiga Janja  ponedeljek8.20 – 9.05prvi torek8.20 – 9.05
20.Gabriel Marinka4. A torek10.00 – 10.451. sreda10.00 – 10.45
21.Gombač Erika4. A/IBv ILBsreda8.50-9.351. četrtek8.50-9.35
22.Gospodarič Katarina  četrtek9.10 – 9.551. četrtek9.10-9.55
23.Habič Mojca3. H sreda10.30 – 11.151. petek10.30 – 11.15
24.Harmel Aleš  torek9.10 do 9.551. četrtek10.30 do 11.15
25.Horvat Danijela1. B ponedeljek10.00 do 10.451. petek9.10 do 10.00
26.Jenček Ocepek Mojca  četrtek10.00 – 10.451. četrtek11.20 -12.05
27.Jurca Ariana2. A/IB prvi ponedeljek10.00 – 10.45drugi ponedeljek (na 2 meseca)10.00 – 10.45
28.Kafol Mateja5. M sreda9.10 -9.551.petek10.00-10.45
30.Klasinc Magdalena2. B sreda9.10-9.55prvi petek8.20-9.05
31.Kocjančič Tomazin Ana      
32.Koren Valenčič Katja  torek9.10-9.55prvi torek10.00-10.45
33.Kramar Jasna  četrtek9.10 – 9.55prvi torek10.00 – 10.45
34.Krebelj Dejan3. S torek9.10 – 9.55prvo sredo (predhodna najava)9.10 – 955
35.Kresevič Bajec Klara  četrtek8.20-9.05  
36.Kristan Boris kabinet 081/601-675sreda9:10 – 9:55vsaka druga sreda v mesecu10:00 – 10:45
37.Kristan Eva3. A ponedeljek9.10 – 9.55druga sreda9.10 – 9.55
38.Leskovec Ana kabinet 081/601-659    
39.Likar Žarko2. E ponedeljek9.15-10.00prvi ponedeljek 
40.Logar Klavdij v ILBsreda8:00 – 8:45prva sreda8:50 – 9:35
41.Logar Tedeja2. S torek11.20-12.05prvi petek v mesecu8.20-9.05
42.Logar Morano Tea  četrtek9:10 – 9:55prvi petek9:10 – 9:55
43.Majdič Rok3. Ekabinet 081/601-676četrtek10.00 – 10.45prva sreda v mesecu9.10 – 9.55
44.Marin Martina1. S petek9.10 – 9.55prvi petek10.00 – 10.45
45.Marolt Mirjana2. J petek9.10-9.551.petek10.00-10.45
46.Masterl Aleš1. Hklub, v času na daljavo po dogovorutorek8.20 – 9.05po dogovoru, prvi torek v mesecu 
47.Medvedec Damjana II.  torek11.20 – 1205  
48.Milavec Vlasta4. B četrtek9.10-9.55po dogovoru 
49.Mlakar Lidija  sreda11.20-12.05prvi četrtek13.00-13.45
50.Nagode Nina pisarna svetovalne službe ali 081/601-672sreda9.00 – 10.00po dogovoru 
52.Oberstar Marja1. R/IBv ILBponedeljek9.40 – 10. 251. ponedeljek10.50-11.35
53.Počkaj Vladimir  sreda9.10 – 9.55prvi ponedeljek13.50 – 14.35
54.Počkar Mirjam kabinet 081/601-658torek10.00-10.45prvi petek13.00-13.45
55.Popit Tatjana  sreda11.20-12.05po dogovoru , sicer pa 1. četrtek v mesecu12.10-12.55
56.Rebec Hreščak Mateja2. A torek9.10-9.55prvi pon.9.10-9.55
57.Režek Darko1. Fpisarna strojnikovpetek8.15 – 9.05prvi petek7.30 – 8.15
58.Režek Donev Nataša po dogovoru preko e-pošte    
59.Rojc Tamara v ILBčetrtek                 9.40-10.251. četrtek11.40-12.25
60.Rosina Simonič Bojana  ponedeljek9.10-9.55prvi ponedeljek v mesecu10.00-10.45
61.Simčič Martin3. R/IBv ILBponedeljek11.40-12.251. četrtek12.30-13.15
62.Sitar Dolores1. A/IB torek9.10 – 9.55prvi torek10.00 – 10.45
63.Stražišar Mihaela   petek 9.10 – 9.55tretji ponedeljek v mesecu 10.00 – 10.45
64.Šajn Hreščak Inge  torek9.10 – 9.55prvi torek10.00 – 10.45
65.Škrlj Počkaj Sonja1. Akabinet 081/601-658ponedeljek9.10-9.55prva sreda10.30-11.15
66.Štajnrajh Romana4. R/IB sreda10.50-11.35prvi petek8.20-9.05
68.Tiringer Andreja4. S torek10.30 – 11.15prvi petek9.10 – 9.55
69.Tornič Kajetana kabinet 081/601-666ponedeljek10.00 – 10.45prva sreda v mesecu9.10 – 9.55
70.Turk Uroš masažnatorek9.10 – 9.55prvi četrtek8.20 – 9.05
71.Valenčič Rudi4. H torek8.30 – 9.00drugi petek13.00 – 13.30
72.Vičič Ervin2. H torek10.00 – 10.45prva sreda9.10-9.55
73.Vodopivec Alenka  torek8.20 – 9.05prva sreda9.10 – 9.55
74.Zbačnik Vinko v ILB1. torek9.40-10.25sreda8.50-9.35
75.Tomšič Teja pisarna svetovalne službi ali 081 601 672ponedeljek, torek in četrtek10.15 -11.00po dogovoru