V sredo , 9. maja 2018, 3. šolsko uro bo v sejni dvorani za dijake 4.A, 4. B, 4. H IN 4. S predstavitev Študentskega doma Ljubljana in bivanja v študentskih domovih.

Predstavljene bodo bistvene stvari, ki jih morajo dijaki vedeti o možnostih prijave za subvencionirano bivanje in o možnostih, ki jih imajo za bivanje na razpolago (javni študentski domovi, zasebni študentski domovi, dijaški domovi, ki sprejemajo tudi študente, in zasebniki s koncesijo za subvencionirano oddajanje ležišč.

Predstavitev je uporabna za vse dijake, ne glede na to, ali bodo študirali v Ljubljani, Mariboru, na obali ali kje drugje.

Udeležba na predstavitvi Študentskega doma Ljubljana in bivanja v študentskih domovih je obvezna za vse dijake.

Spremljevalci dijakov na predstavitvi bodo  profesorji: Alenka Vodopivec, Aleš Harmel, Aleš Masterl, Mojca Habič, Uroš Turk in Žarko Likar.