V sredo, 28. 11. 2018, je v popoldanskem času na šoli potekal Dan odprtih vrat. Namenjen je bil našim bodočim dijakom in ostalim zunanjim obiskovalcem. Obiskovalci so se pobliže seznanili z delom na šoli, izobraževalnimi programi, obšolskimi dejavnostmi, učitelji in vodstvom šole.

Začeli smo s kratkim kulturnim programom, ki ga je popestril šolski Bigband. Dijaki so nato predstavili svoje izkušnje, pridobljene v okviru mobilnosti v tujini (projekt Erasmus+).

Obiskovalci so se lahko udeležili tudi različnih delavnic s področja ekonomije, strojništva, računalništva, družboslovja, jezikoslovja in naravoslovja. Organiziran je bil tudi voden ogled centra sodobnih tehnologij.

Z obiskom smo bili zadovoljni.

Vabimo vse bodoče dijake in tiste, ki se še odločate, kam bi se vpisali po končani osnovni šoli in se Dneva odprtih vrat niste mogli udeležiti, da se udeležite informativnega dne, ki bo na šoli potekal v petek, 15. 2. 2019, in soboto, 16. 2. 2019.

Koordinatorici:
Danijela Horvat in Eneja Božič