Izvajanje pouka na daljavo se po sklepu vlade podaljšuje.

Pouk na ŠC Postojna bo v naslednjih 14 dneh potekal po urniku in sicer:

• Od 14. 12. – 18. 12. 2020 velja:
    • dijaki 1. in 3. letnikov imajo pouk preko Zoom povezave vsak dan  2.  4. 6. uro. Ostale zadolžitve so v e-učilnicah.
    • dijaki 2. in 4. letnikov ter 5. M imajo pouk preko Zoom povezave vsak dan  1. 3. 5. in 7. uro. Ostale zadolžitve so v e-učilnicah
  • Od 21. 12. – 23. 12. 2020 velja:
    • dijaki 1. in 3. letnikov imajo pouk preko Zoom povezave vsak dan 1. , 3. 5. in 7 uro. Ostale zadolžitve so v e-učilnicah.
    • dijaki 2. in 4. letnikov ter 5. M imajo pouk preko Zoom povezave vsak dan  2. 4. 6. uro. Ostale zadolžitve so v e-učilnicah

Za dijake zaključnih letnikov velja, da se v dogovoru med dijaki in učitelji lahko izvajajo dodatne ure preko Zoom povezave.

Ostala določila izvajanja pouka na daljavo ostanejo nespremenjena.

• 24. 12. 2020: Dan ustvarjalnosti in inovativnosti –  dan brez Zoom-a
  • 25. 12. 2020 : Božič
  • 28. 12. – 30. 12. 2020: Novoletne počitnice
  • 4. 1. 2021: začetek pouka

Dopolnjena Šolska pravila ocenjevanja bodo na spletnih straneh šole objavljena  v torek, 15. 12. 2020 in s tem dnem stopijo v veljavo.

Spoštovani dijaki,

žal se epidemiološke razmere v državi ne izboljšujejo. Z veliko verjetnostjo se  bo šolanje na daljavo nadaljevalo  še kar nekaj časa. Tak način dela je zahteven tako za vas, dijake, kot tudi za učitelje. Učinkovitost  učnega procesa je zagotovo manjša. Vse več časa presedimo za računalniki. Motivacija za šolsko delo pa po drugi strani  upada. Obveznosti  se kopičijo…

Pa vendar: stati si moramo ob strani, razumeti in podpirati drug drugega, se bodriti in si pomagati. Zagotovo nam bo uspelo. Če stopamo skozi ta zahteven čas  skupaj, bo lažje. Trdno sem prepričana, da bo zaključek letošnjega šolskega leta optimističen in bolj prijazen za vse.

Do takrat pa – pogumno in z nasmeškom na obrazu. Dobri decembrski možje zagotovo pridejo. Naj vam letos prinesejo predvsem veliko zdravja, poguma in energije.

Želim vam veliko uspeha pri izzivih šolanja na daljavo. Ostanite zdravi.

Vse dobro.