Vabimo vas, da se vpišete na našo šolo!

Prosta mesta so še vedno na naslednjih programih:

GIMNAZIJA,
EKONOMSKI TEHNIK,
AVTOSERVISER,
OBLIKOVALEC KOVIN – ORODJAR IN
POMOČNIK V TEHNIOLOŠKIH PROCESIH

UČENCEM, KI STE SE PRIJAVILI V PROGRAM STROJNI TEHNIK

Veseli smo, da ste se odločili za vpis na našo šolo.

programu STROJNI TEHNIK je letos vpis omejen.

Po prenosu prijav (22. 4. 2021) je bilo v ta program na 28 razpisanih mest prijavljenih 30 učencev, zato je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport dne 21. 5. 2021 šoli izdalo soglasje k omejitvi vpisa.

1. krog vpisnega postopka bo potekal na daljavo.

Po pošti smo vam poslali obvestilo o poteku vpisa in priložili obrazce za vpis.

Prosimo, da nam do srede, 16. 6. 2021 v priloženi ovojnici ali skenirano na elektronski naslov (vpis@scpo.si) pošljete:

• fotokopije spričeval  7., 8. in 9. razreda osnovne šole,
  • izpolnjeno tabelo  ocen iz osnovne šole,
  • izpolnjeno in podpisano naročilnico za izposojo iz učbeniškega sklada (po želji).

Po končanem 1. in 2. krogu vpisnega postopka bomo vsem, ki  boste sprejeti na program strojni tehnik,  poslali sklep o sprejetju, potrdila o vpisu in dodatne obrazce, ki se nanašajo na vpisni postopek.

Za morebitna vprašanja in informacije se lahko obrnete na šolsko svetovalko Tejo Tomšič po e-pošti (teja.tomsic@scpo.si) oziroma po telefonu (081 601 672 med 10.15 in 11.00).

Želimo vam, da bi bili v izbirnem postopku sprejeti na program, ki vas veseli in po katerem si želite nadaljevati šolanje.

UČENCEM, PRIJAVLJENIM V PRVI LETNIK PROGRAMOV :
GIMNAZIJA,
EKONOMSKI TEHNIK,
AVTOSERVISER,
OBLIKOVALEC KOVIN – ORODJAR IN
POMOČNIK V TEHNIOLOŠKIH PROCESIH

Sporočamo vam, da v navedenih programih letos ne bo omejitve vpisa.

Vpis v prvi letnik bo potekal na daljavo. Informacije o poteku vpisa smo vam poslali po pošti.

Za morebitna vprašanja in informacije se lahko obrnete na šolski svetovalki Marijo Pirih in Tejo Tomšič po e-pošti (marija.pirih@scpo.si, teja.tomsic@scpo.si) oziroma po telefonu (081 601 671, 081 601 672 med 10.15 in 11.00).

Želimo si, da bi se pri nas dobro počutili.

Naj novi izzivi v vas budijo radovednost, naša šola
pa naj postane prostor za nabiranje znanja in
uspešno uresničevanje vaših ciljev.

Helena Posega Dolenc, univ. dipl. ekon.