V šolskem letu 2021/22 se bo za dijake ŠC Postojna in Gimnazije Ilirska Bistrica na lokaciji ŠC Postojna, Cesta v Staro vas 2, v Postojni pod vodstvom Mihaela Šviglja, študenta Fakultete za računalništvo in informatiko (UL), izvajal računalniški krožek.

V okviru krožka boste dijaki seznanjeni z osnovami programiranja v jeziku Java. Krožek se bo do konca šolskega leta izvajal enkrat tedensko po dve šolski uri.

Vse zainteresirane prosimo, da najkasneje do petka, 12. 11. 2021, izpolnite prijavni obrazec na sledeči povezavi: https://forms.gle/BnYv7zFWypxqftYv5

O terminu in prostoru uvodnega srečanja vas bo mentor krožka obvestil na v prijavnem obrazcu navedeni e-poštni naslov.

Zaradi razmer, povezanih s covid-19, je na srečanjih krožka obvezna uporaba maske, vzdrževanje zadostne medosebne razdalje, umivanje in razkuževanje rok, upošteva se higiena kašlja, učilnica se pogosto zrači, redno se čisti in razkužuje površine. Sestava članov krožka se ne spreminja. Za dijake priporočamo samotestiranje na dan oz. dan pred srečanji krožka.

Mihael Švigelj, mentor računalniškega krožka