Stanje prijav na dan 17. 5. 2022:

POSTOJNAPredvideno
št. mest za novince
Trenutno št. prijav
Strojni tehnik – PTI2811

Prosimo, da morebitne spremembe v številu prijav sproti spremljate na spletni strani šole oz. Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Morebitni prenosi prijav potekajo do 6. 6. 2022.

V primeru, da ste se odločili za prenos prijave prosimo, da na elektronski naslov svetovalne delavke ali po običajni pošti posredujete skenirano / fotografirano izjavo o prenosu prijavnice, podpisano s strani kandidata in starša, v kateri pisno zaprosite, da v vašem imenu svetovalni delavec odjavi kandidata na programu, za katerega je oddal prvotno prijavnico, in jo posreduje na drugo šolo, kamor bi želel kandidat prenesti prijavo.

Obrazec za izjavo dobite TUKAJ.

Če želite k nam prenesti prijavo iz druge šole, zgoraj omenjeni  postopek uredite preko svetovalne službe na šoli, kjer ste prijavljeni.

Če bi se želeli pred prenosom prijave posvetovati s svetovalno delavko, lahko to storite po e-pošti ali po telefonu od 23. 5. do 6. 6. 2022, vsak delovni dan 10.15 in 11.00.

Kontaktni podatki:

Teja Tomšič: teja.tomsic@scpo.si, 081 601 672