Z dijaki 1. A in B smo v torek, 24. maja, pred šolo v sklopu Tednov vseživljenjskega učenja združili moči in pripravili srečanje generacij, na katerem smo se želeli predstaviti z delom razrednega petja slovenskih popevk in zabavnih pesmi današnjega časa. Razreda sta se povezala tudi v inštrumentalnem sestavu: ukulele (Nike Šega), kitara (Alina Lorenzetti), klaviature (Anej Novak), kahon (Jure Andlovec) in harmonika (Klara Knavs in Jan Zgonc). Pridružili so se nam tudi otroci Vrtca Postojna in program popestrili s plesom in pesmijo. Gostom smo postregli s piškoti in sokom, za kar se zahvaljujemo koordinatorici dogodka Nini Nagode, hišniku za pripravo tehničnih pripomočkov, dijakom obeh razredov pa za pripravo prostora in dobro voljo. Dogodek z veseljem ponovimo še v prihodnjih letih, ko upamo, da se nam pridruži še več udeležencev.

Ana Celin Lenarčič, mentorica