Dijakinje in dijaki programa Predšolska vzgoja smo se se v četrtek, 20. oktobra 2022, s svojimi mentorjicami in mentroji udeležili Vzgojiteljade, srečanja vzgojiteljskih šol Slovenije, ki je letos pod sloganom Mostovi – Od mene k tebi potekala na III. Gimnaziji v Mariboru.

V okviru srečanja smo aktivno sodelovali na različnih delavnicah, kot so Jezikovni kotiček, Umetniški kotiček, Plesni kotiček, Matematični kotiček, Naravoslovni kotiček, Angleški kotiček, Pravljični kotiček in Gibalni kotiček. Na zaključni prireditvi smo rezultate dela po delavnicah tudi predstavili.

Utrinke s srečanja vzgojiteljskih šol Slovenije in delavnic, ki so potekale v okviru srečanja, si lahko ogledate na spodnji povezavi.

Dijakinje in dijaki 1. V