Select Page

Govorilne ure

GOVORILNE URE – 1. POLLETJE šol. leto 2018/19

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  9. 10. 2018 do 31. 5. 2019.

GOVORILNE URE
1x tedensko
KONZULTACIJE
1x/mesečno
UČITELJ Razrednik Miza Dan Od – do Dan Od – do
Aleksić Tscherkassky Jadran 1.B M1 Petek 9.10 – 9.55 1. pon. v mesecu  11.15-12.05
Anzeljc Rajko 3.B M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. petek v mesecu  9.10 – 9.55
Ažnik Tjaša M1 Sreda 9.10 – 9.55 1. pon v mesecu 10.00 – 10.45
Babič Petrič Jolanda M1 Torek 9.10 – 9.55 Torek 9.10 – 9.55
Bajc Simona 1.S M1 Torek 12.10 – 12.55 1. sreda v mesecu 10.00 – 10.45
Bajec Cvetka M2 Torek 9.10 – 9.55 1. torek v mesecu 9.55 – 10.30
Bajt Rado Samo VSŠ
Barbiš Ado M1 Torek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 10.00 – 10.30
Božič Eneja 1.F M2 Sreda 9.10 – 9.55 1. pon v mesecu 8.20 – 9.05
Brne Gorazd Samo v IB
Cunja Boris 2.F M1 Sreda 10.00 – 10.45 Sreda 9.10 – 9.55
Čugura Majda M1 Četrtek 11.20 – 12.10 Četrtek 11.20 – 12.10
Dekleva Barbara 1.A/IB M1 Torek 11.20 – 12.05 1. torek v mesecu  13.50 – 14.35
Djordjević Predrag M3 Sreda 9.10 – 9.55 2. sreda v mesecu  12.10 – 12.55
Dolgan Matej Nadomeščanje Milavec R. M1 Torek 13.15 – 14.00 Torek 13.15- 14.00
Drobnič Anton M2 Torek 10.00 – 10.45 Torek 10.00 – 10.45
Erjavec Urša Nadomeščanje Gerželj A. M1 Ponedeljek 8.20 – 9.05 1. pon v mesecu 10.30 – 11.15
Ekar Jernej M1 Sreda 9.10 – 9.55 Ponedeljek 12.10 – 12.55
Fajdiga Ivan M1 Torek 7.30 – 8.10 Po dogovoru
Fajdiga Janja M2 Četrtek 11.20 – 12.05 Četrtek 10.30 – 11.15
Gabriel Marinka 2.A M2 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.10 – 9.55
Gerželj Alenka Bolniška ods.
Gombač Erika 2.A/IB Samo v IB
Gospodarič Katarina M2 Torek 12.15 – 13.00 Torek 12.15 – 13.00
Habič Mojca 1.H Petek 10.00- 10.45 Ponedeljek 10.00 – 10.45
Harmel Aleš M3 Torek 9.10 – 9.55 1. čet. v mesecu 9.10 – 9.55
Horvat Danijela 3.B M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Petek 10.00 – 10.45
Jenček Ocepek Mojca 3.H M2 Torek 11.20 – 12.05 2. torek v mesecu 12.10 – 12.55
Jurca Ariana M1 Ponedeljek 13.30 – 11.15 1. četr. v mesecu  10.30 – 11.15
Kafol Mateja 5.M M1 Sreda 8.20 – 9.05 Petek 9.10 – 9.55
Keš Dolores 081 601 657  
Klasinc Magdalena   M1 Četrtek 8.20 – 9.05 Torek 9.10 – 9.55
Kocjančič Tomazin Ana
Koren Valenčič Katja 3.A M3 Torek 10.00 – 10.45 Petek 9.10 – 9.55
Kramar Leban Jasna 4.M M3 Petek 9.10 – 9.55 1. petek v mesecu  10.00 – 10.45
Krašna Branko 2.E M3 Sreda 9.10 – 9.55 1. sreda v mesecu 10.00 – 10.45
Krebelj Dejan M1 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.55 – 10.35
Krebelj Matej Samo v IB
Kresevič Bajec Klara M2 Četrtek 9.10-9.55 Četrtek 12.10 – 12.55
Kristan Boris M3 Sreda 9.10 – 9.55 Četrtek 9.10 – 9.55
Kristan Eva 1.A M1 Sreda 9.10 – 9.55 2. sreda v mesecu 12.10 – 12.55
Leskovec Ana 081 601 659
Likar Žarko M1 Torek 8.20 – 9.05 Četrtek 8.20 – 9.05
Logar Klavdij 3.R/IB Samo v IB
Logar Morano Teja 1.J in 2.J M1 Sreda 11.20 – 12.05 Petek 13.00 – 13.45
Majdič Rok 1.E M1 Torek 9.10 – 9.55 Torek 10.00 – 10.45
Marin Martina 4.S M2 Petek 10.30 – 11.15 1. torek v mesecu  11.20 – 12.05
Marolt Mirjana M1 1. pon. v mesecu 11.20 – 12.05 1. pon. v mesecu 13.50 – 14.35
Masterl Aleš 4.H M2 Torek 8.20 – 9.05 Sreda 8.20 – 9.05
Medvedec Damijana M3 Četrtek 11.20 – 12.05 1. pon. v mesecu 10.30 – 11.15
Milavec Roman Bolniška ods.
Milavec Vlasta 2.B M1 Petek 8.20 – 9.05 1. petek v mesecu  9.10 – 9.55
Mislej Danijel M2 Sreda 10.00 – 10.30 Sreda 10.00 – 10.30
Mlakar Lidija M3 Sreda 10.00 – 10.45 1. četr. v mesecu  13.00 – 13.45
Nahtigal Franci Odsoten do novembra
Oberstar Marja 3.A/IB Samo v IB
Počkaj Vladimir M1 Četrtek 11.20 – 12.05 1. sreda v mesecu  10.00 – 10.45
Počkar Mirjam 081 601 658 Sreda 10.00 – 10.45 Četrtek 12.10 – 12.55
Popit Tatjana M1 Petek 10.00 – 10.45 Torek 10.30 – 11.15
Radivojevič Mirjam Porodniška ods.
Rebec Hreščak Mateja 4.A M1 Četrtek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Režek Darko 3.F  Sreda  9.10 – 9.55  1. sreda v mesecu  10.00 – 10.45
Rojc Tamara Samo v IB
Rosina Simonič Bojana 4.A/IB
Rupar Stanislav M1 Sreda 10.30 – 11.15 Po dogovoru
Simčič Martin 1.R/IB Samo v IB
Sitar Dolores M2 1. sreda v mesecu 10.00 – 10.45 2. sreda v mesecu 10.00 – 10.45
Stražišar Mihaela M2 Četrtek 10.00 – 10.45 1. četr. v mesecu 9.10 – 9.55
Škrlj Počkaj Sonja M2 1. pon.  v mesecu 9.10 – 9.55 1. pon. v mesecu 9.10 – 9.55
Štajnrajh Romana 2.R/IB M3 Torek 11.20 – 12.05 Torek 8.20 – 9.05
Štucin Zdravka
Tiringer Koračin Andreja 2.S Torek  10.00 – 10.45  1.petek v mesecu  8.20 – 9.05
Tomaduz Dora 081 601 658   Četrtek 11.20 – 12.05 Četrtek 11.20 – 12.05
Tornič Kajetana M2 Petek 9.10 – 9.55 1. pon. v mesecu 9.10 – 9.55
Trebec Nada M3 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 10.45 – 11.15
Turk Uroš 3.S M1 Petek 9.10 – 9.55 1. sreda v mesecu 11.20 – 12.05
Valenčič Rudi 2.H M1 Četrtek 13.00 – 13.45 Petek 13.00 – 13.45
Vodopivec Alenka 4.B M2 Sreda 10.30 – 11.15 Sreda 1.30      – 11.15
Zbačnik Vinko 4.R/IB Samo v IB
Žagar Cvetka
Žužek Andreja M1 Petek 10.30 – 11.15 Petek 10.30 – 11.15