Select Page

Govorilne ure

GOVORILNE URE – 2. POLLETJE šol. leto 2017/18

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  1.2. 2018 do 31. 5. 2018.

GOVORILNE URE
1x tedensko
KONZULTACIJE
1x/mesečno
UČITELJ Razrednik Miza Dan Od – do Dan Od – do
Aleksić Tscherkassky Jadran M2 Petek 11.25 – 12.05 Po dogovoru
Anzeljc Rajko 2.E/ M1 Petek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Ažnik Tjaša M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Babič Petrič Jolanda Četrtek 10.30 – 11.15 Po dogovoru
Bajc Simona M1 Ponedeljek 8.20 – 9.10 Po dogovoru
Bajec Cvetka M1 Četrtek 10.30 – 11.15 Po dogovoru
Bajt Rado Bol. odsotnost / / / /
Barbiš Ado 3.F/ M1 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Božič Eneja 3.E/ M1 Četrtek 10.30 – 11.15 Po dogovoru
Brne Gorazd IB / / / /
Cunja Boris 1.F/  Petek  9.10 – 9.55  Po dogovoru
Čugura Majda M1 Petek 8.20 – 9.05 Torek 10.00 – 10.45
Dekleva Barbara IB / / / /
Djordjević Predrag 4.H/ M1 Torek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Drobnič Anton 041 515 273
Ekar Jernej M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 11.20 – 12.05
Fajdiga Ivan M2 Ponedeljek 9.10 – 9.50 Po dogovoru
Fajdiga Janja 1.J/ M2 Petek 8.20 – 9.00 1. četrtek 9.10 – 9.55
Gabriel Marinka 1.A/ M1 Sreda 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Gerželj Alenka M1 Petek 9.10 – 9.55 Petek 9.10 – 9.55
Gombač Erika 1.A/IB / / / /
Gospodarič Katarina M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Habič Mojca M3 Ponedeljek 10.30 – 11.15  Po dogovoru
Harmel Aleš M2 Torek 9.10 – 9.55 Torek 9.10 – 9.55
Horvat Danijela 2.B/ M2 Torek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Jenček Ocepek Mojca 2.H/ M1 Petek 11.20 – 12.05 Petek 11.20 – 12.05
Jelušič Gorazd 2.J/ M1 Ponedeljek 12.10 – 12.55 Po dogovoru
Jurca Ariana M1 Ponedeljek 12.10 – 12.55 Po dogovoru
Kafol Mateja 4.M/ M3 Torek 9.10 – 9.55 Petek 9.10 – 9.55
Kaluža Miran
Keš Dolores 081601657
Klemenc Martina SGLŠ (05)8501020 Torek 9.05 – 9.50 Po dogovoru
Kocjančič Tomazin Ana
Koren Valenčič Katja 2.A/ M2 Sreda 9.10 – 9.50 Ponedeljek 10.30 – 11.15
Kramar Leban Jasna 5.M/ M1 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Krašna Branko 1.E/ M1 Petek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Krebelj Dejan M1 Torek 9.10 – 9.50 Po dogovoru
Kresevič Bajec Klara M2 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Kristan Boris M3 Petek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Kristan Eva M3 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.10 – 9.55
Leskovec Ana 081601659 Petek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Likar Žarko M2 Ponedeljek 8.20 – 9.05 1. pon. v mesecu 9.10 – 9.55
Logar Klavdij 4.A/IB / / / /
Logar Morano Teja M3 Ponedeljek 10.15 – 11.00 Četrtek 10.00 – 10.45
Majdič Rok 068-601-546 Ponedeljek 11.20 – 10.05 Po dogovoru
Marin Martina 3.S/ M2 Četrtek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Marolt Mirjana M2 Petek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Masterl Aleš 3.H/ M1 Torek 8.20 – 9.05
Medvedec Damijana M1 Sreda 11.20 – 12.05 Po dogovoru
Milavec Roman Bol.odsotnost / / / /
Milavec Vlasta 1.B/ M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Mislej Danijel M1 Četrtek 8.20 – 9.00 Četrtek 8.20 – 9.00
Mlakar Lidija M2 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Nahtigal Franci IB / / / /
Oberstar Marja 2.A/IB / / / /
Počkaj Vladimir M1 Četrtek 11.20 – 12.05 Po dogovoru
Počkar Mirjam 081601658 Četrtek 10.30 – 11.15  Ponedeljek 13.50 – 14.35
Popit Tatjana 4.B/ M2 Petek 10.00 – 10.45
Radivojevič Mirjam Porod. odsot. / / / /
Rebec Hreščak Mateja 3.A/ M3 Sreda 10.00 – 10.45 Petek 9.10 – 9.55
Režek Darko 2.F/ M3 Petek 9.10 – 9.55 Petek Po dogovoru
Rojc Tamara Bol. odsotnost / / / /
Rosina Simonič Bojana 3.A/IB / / / /
Rupar Stanislav M1 Sreda 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Simčič Martin 4.R/IB / / / /
Sitar Dolores 2.R/IB / / / /
Stražišar Mihaela M1 Četrtek 9.10 – 9.55 1. četr. v mesecu 11.20 – 12.05
Strmečki Kapel Erika 4.S/ M2 Četrtek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Škrlj Počkaj Sonja 4.A/ M2 Sreda 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Štajnrajh Romana 1.R/IB M1 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Tiringer Andreja 1.S/ M1 Torek 11.20 – 12.05 Po dogovoru
Tomaduz Dora 081601658 Četrtek 12.10 – 12.55 Po dogovoru
Tornič Kajetana M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Trebec Nada M1 Sreda 9.10 – 10.00 Po dogovoru
Turk Uroš 2.S/ M2 Četrtek 8.20 – 9.05 1. četrtek v mesecu 7.30 – 8.15
Valenčič Rudi 1.H/zbornica Petek 13.00 – 13.45 Ponedeljek 12.10 – 12.55
Vodopivec Alenka 3.B/ M2 Torek 9.10 – 9.55 Torek 9.10 – 9.55
Zbačnik Vinko 3.R/IB / / / /
Žagar Cvetka
Žužek Andreja M3 Četrtek 10.30 – 11.15 Četrtek 10.30 – 11.15