Select Page

GOVORILNE URE – 1. POLLETJE šol. leto 2021/22

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja.Klik (povezava)


Učitelji so za govorilne ure dosegljivi preko elektronskih naslovov.


Telefon Po: 081 601 681/682/683
Telefon IB: 05 11 11 00
V stolpcu razrednik/miza pomeni oznaka M1, M2, ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.


Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba oz. v pisarni učitelja do 31.5.2022.

GOVORILNA URA 1X TEDENSKOKONZULTACIJE 1X MESEČNO
Zap. Št.UČITELJRAZREDNIKMIZADANOD – DODANOD – DO
1.Aleksić T. Jadran4. BM3četrtek10.30–11.15kadarkoli po predhodnem dogovoru z dijakom
2.Ažnik Tjaša3.R/IBM21. četrtek v mesecu10.30-11.152. četrtek vsak 2. mesec
3.Babič Petrič JolandaM1torek10.00-10.45po dogovoru z dijaki
4.Bajc SimonaM1petek10.30-11.15po dogovoru z dijaki
5.Bajec Cvetka1. BM2torek9.10-9.55torek po dogovoru z dijaki
6.Barbiš AdoM1sreda9:10-9:55Prvi torek v mesecu-ali v dogovoru z dijaki9:10-9:55
7.Bratina Marko2Ekabinet kovinarskih delavnicponedeljek11.20-12.05prvi ponedeljek v mescu10.30-11.15
8.Borota Šraj MartinZbornica strojnih delavnicPonedeljek8.15-9.00Ponedeljek7.30-8.15
9.Božič EnejaProjektna pisarnačetrtek9.10-9.55četrtek – po dogovoru z dijaki
10.Brne GorazdM1torek12.10-12.55torek12.10-12.55
11.Celin Lenarčič AnaM2torek10.00-10.45torek-po dogovoru z dijaki8.20-9.05
12.Cunja Boris2FZbornicasreda10.00-10.45sreda po dogovoru
13.Dekleva BarbaraM1četrtek12.10-12.55četrtek, po predhodnem dogovoru z dijaki10.30-11.15
14.Djordjević Predrag2.JM3sreda11,20 – 12,05prva sreda v mesecu/po dogovoru z dijaki9,10 – 9,55
15.Dolgan MatejZbornica strojnih delavnicponedeljek9:10 – 9:55prvi ponedeljek v mescu/ po dogovoru z dijaki
16.Drobnič Antontelefonsko na 041 515 273 ali osebno po dogovorusreda12.10 – 12.55prvi četrtek v mesecu / po dogovoru13.00 – 13.45
17.Fajdiga Ivan/Kabinet med 16 in 17, telefon 081/601-665, dan prej najava pred dijaka.torek10:45 – 11:25Poljubno, po dogovoru z dijakom./
18.Fajdiga Janja1.JM2ponedeljek11.20- 12.05prvi ponedeljek9.10-9.55
19.Gabriel MarinkaM1sreda11.00 – 11.45torek10.00 – 10.45
20.Gombač Erika
21.Gospodarič Katarina/kabinet 7A/B, interna št. 669sreda10.00 – 10.451. sreda v mesecu10.00 – 20.45
22.Habič Mojca4.HM1torek9.10 – 9.55prvi petek v mesecu8.20 – 9.05
23.Harmel AlešM2torek10.45-11.20prva sreda v mesecu9.45-10.30
24.Horvat Danijela2.BM3četrtek9.10-9.55prvi četrtek v mesecu10.00-10.45
25.Jenček MojcaM3torek9.10 -9.553. torek v mesecu11.20 – 12.05
26.Jurca Ariana3.AIBM3prvi pon v mesecu9.10 -9.55drugi ponedeljek na 2 meseca9.10 -9.55
27.Kafol Mateja1.SM2sreda9.10 – 9.55prva sreda v mesecu9.10 – 9.55
28.Kerin Andreja1.A/IBM3prva sreda v mesecu12:10-12:551.petek na 2 meseca9:10 – 9:55
29.Klasinc Magdalena3.BM1petek8.20 – 9.05prvi petek v mescu
30.Kocjančič Tomazin AnaM1ponedeljek9.10-9.55
31.Koren Valenčič KatjaM1ponedeljek10.00-10.30prvi četrtek v mesecu10.50-11.20
32.Krebelj DejanM2četrtek9.10 – 9.55zadnji četrtek v mesecu8.20 – 8.05 (naj mi predhodno sporočijo)
33.Kresevič Bajec KlaraM3sreda9.10-9.55prva sreda v mesecu
34.Kristan Boris2.Fkabinet vodje delavnic 081/601-675ponedeljek10:00 – 10:45drugi petek v mesecu11:20 – 12:05
35.Kristan Eva4. AM2sreda8.20-9.052. ponedeljek v mesecu9.10-9.55
36.Leskovec Anapisarnačetrtek12.10-12.55po dogovoru
37.Likar Žarko3.EM1Sreda10:00 – 10:45prvo sredo v mesecu10:45 – 11:15
38.Logar Klavdij
39.Logar Surina Tedeja3. SM2sreda10.00-10.451. sreda v mesecu
40.Logar Morano TeaM3sreda10.00-10.45
41.Majdič Rok1.EZbornica strojnih delavnic – 081/601-676torek8.20 – 9.051. petek v mesecu9.10 – 9.55
42.Marin Martina2. sM1petek11.20-12.051. sredo v mesecu
43.Masterl Aleš2.HM2 ( 051341579)torek8.20 -9.05prvi torek v mesecu
44.Medvedec DamjanaM1torek9.oo -9.55
45.Milavec VlastaM1petek9.10-9.55po dogovoru z dijaki
46.Mlakar LidijaM3sreda10.00-10.451. petek13.00-13.45
47.Nagode Nina4.Mprojektna pisarna (081/601-657)petek9.10-9.55prvi petek v mesecu10.00-10.45
48.Nahtigal Franci
49.Oberstar Marja
50.Počkaj VladimirM3četrtek9.10-9.55prvi torek v mesecu-
51.Počkar MirjamM1sreda9.10-9.55prvi petek13.00-13.45
52.Popit TatjanaM2ponedeljek10.00-10.451.sreda v mesecu,sicer po dogovoru9.10-9.55
53.Rebec Hreščak Mateja3. aTel.: 031281628 ali osebno z najavopetek10.00-10.45vsak prvi četrtek v mesecu9.10-9.55
54.Režek DarkoM3sreda9.o5-9.55prvi torek v mesecu7.30 -8.15
55.Rojc Tamara
56.Simčič Martin
57.Sitar Dolores2.A/IBM3sreda8.20-9.05prvi petek v mesecu10.00-10.45
58.Stražišar MihaelaM2petek9,10-9,55prvi delovni četrtek v mesecu9,10 – 9,55
59.Šajn Hreščak Ingeprojektna pisarnačetrtek10-10.45prvi četrtek v mesecu7.30 -8.15
60.Škrlj Fatur ValentinaM11. ponedeljek13.00-13.452. ponedeljek na 2 meseca13.00-13.45
61.Škrlj Počkaj Sonja2. apisarna tajnice splošne maturepetek9.10-9.55prva sreda v mesecu9.10-9.55
62.Štajnrajh Romana1. aM 3_osebno z najavo ali na GSM 040 851 364četrtek11.20-12.05prva sreda v mesecu11.20-12.05
63.Tiringer AndrejaM2sreda11.20 – 12.05prvi četrtek v mesecu11.20 – 12.05
64.Tomšič Tejasvetovalna služba, 081 601 672tor., sred., pet.10.15 – 11. 00
65.Tornič Kajetanakabinet pri uč. 17četrtek8.20 – 9.05prvi četrtek v mesecu9.10 – 9.55
66.Turk UrošM1četrtek9.10 – 9.55prvi delovni petek v mesecu8.20 – 9.05
67.Valenčič RudiM2ponedeljek10.00-10.40petek13.00 – 13.45
68.Vičič Ervin3.HM1ponedeljek11.20 – 12.05prva sreda v mesecu10.30 – 11.15
69.Vodopivec AlenkaM3torek10.00 – 10.45prva sreda v mesecu11.20 – 12.05
70.Zbačnik Vinko
75.Žagar Cvetka
71.Lozar MihaelaPo telefonu: 041 878 224 ali osebno po predhodni najavi.torek10.30‒11.15drugi ponedeljek v mesecu10.30‒11.15