Select Page

Govorilne ure

GOVORILNE URE – 1. POLLETJE šol. leto 2019/20

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  7. 10. 2019 do 31. 5. 2020.


Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja. Klik (povezava)


GOVORILNE URE
1x tedensko
KONZULTACIJE
1x/mesečno
UČITELJ Razrednik Miza Dan Od – do Dan Od – do
  1. Aleksić Tscherkassky Jadran 2.B M1 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
  2. Anzeljc Rajko M2 Petek 10.00 – 10.45 1. četrtek 10.00 – 10.45
  3. Ažnik Tjaša 1.R-IB M3 2. sreda 10.00 – 10.45 2. ponedeljek 8.20 – 9.05
  4. Babič Petrič Jolanda M3 Sreda 10.00 – 10.45 3. sreda 10.00 – 10.45
  5. Bajc Simona 2.S Bolniška ods. Bolniška ods.
  6. Bajec Cvetka M3 Četrtek 9.10 – 9.55 1. četrtek 11.20 – 12.05
  7. Barbiš Ado M2 Sreda 9.10 – 9.55 1. sreda 8.20 – 9.05
  8. Božič Eneja 2.F M2 Petek 9.10 – 9.55 1. petek 10.00 – 10.30
  9. Brne Gorazd Samo v IB —————— Samo v IB —————–
 10. Cunja Boris 3.F M2 Sreda 10.00 – 10.45 2. sreda 10.30 – 11.15
 11. Čugura Majda M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. ponedeljek 10.00 – 10.45
 12. Dekleva Barbara 2.A-IB M1 1. sreda 9.10 – 9.55 1. petek 8.20 – 9.05
 13. Djordjević Predrag M3 Ponedeljek 10.00 – 10.45 1. ponedeljek 10.00 – 10.45
 14. Dolgan Matej M1 Sreda 10.00 – 10.45 1. sreda 10.30 – 11.15
 15. Drobnič Anton pisarna pomoč. ravn. 081 601 659 Petek 13.00 – 13.45 3. petek 13.00 – 13.45
 16. Fajdiga Ivan kabinet strojništva 081 601 665 Četrtek 7.30 – 8.15 Po dogovoru
 17. Fajdiga Janja M2 Četrtek 9.10 – 9.55 2. ponedeljek 11.20 – 12.05
 18. Gabriel Marinka 3.A M3 Sreda 10.00 – 10.45 1. sreda 10.50 – 11.20
 19. Gerželj Alenka M2 Torek 9.10 – 9.55 1. petek 10.30 – 11.15
 20. Gombač Erika 3.A-IB Samo v IB ——————- Samo v IB —————–
 21. Gospodarič Katarina M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 2. ponedeljek 9.10 – 9.55
 22. Habič Mojca 2.H M2 Sreda 10.00 – 10.45 4. sreda 10.50 – 11. 20
 23. Harmel Aleš M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
 24. Horvat Danijela 4.B M1 Sreda 10.00 – 10.30 1. torek 10.00 – 10.45
 25. Jenček Ocepek Mojca 4.H M1 Četrtek 11.20 – 12.05 1. četrtek 10.30 – 11.15
 26. Jurca Ariana 1.A-IB M3 1. torek 9.10 – 9.55 2. torek 9.10 – 9.55
 27. Kafol Mateja 4.M M3 Petek 8.20 – 9.05 1. petek 9.10 – 9.55
 28. Keš Dolores     —————– ——————- ————— —————–
 29. Klasinc Magdalena 1.B M2 Ponedeljek 10.00 – 10.45 4. sreda 8.20 – 9.05
 30. Kocjančič Tomazin Ana
 31. Koren Valenčič Katja 4.A M1 Četrtek 9.10 – 9.55 1. četrtek 10.00 – 10.45
 32. Kramar Jasna 5.M M2 Četrtek 8.20 – 9.05 1. sreda 10.40 – 11.20
 33. Krašna Branko 3.E M3 Sreda 9.10 – 9.55 4. torek 9.10 – 9.55
 34. Krebelj Dejan 2.S-nad. M1 Petek 9.10 – 9.55 1. ponedeljek 11.20 – 12.05
 35. Kresevič Bajec Klara M2 Ponedeljek 9.10 – 10.00 1. ponedeljek 9.10 – 10.00
 36. Kristan Boris M1 Četrtek 7.30 – 8.20 1. sreda 8.20 – 9.05
 37. Kristan Eva 2.A M2 Petek 8.20 – 9.05 2. petek 11.20 – 12.05
 38. Leskovec Ana  
 39. Likar Žarko 1.E M1 Sreda 9.10 – 9.55 1. sreda 10.00 – 10.45
 40. Logar Klavdij 4.R-IB Samo v IB ——————- Samo v IB —————
 41. Logar Morano Teja M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. sreda 10.30 – 11.15
 42. Logar Tadeja 1.S M3 Torek 10.00 – 10.45 1. četrtek 11.20 – 12.05
 43. Majdič Rok 2.E M1 Torek 8.20 – 9.05 1. torek – pisarna strojnikov 10.00 – 10.45
 44. Marin Martina M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. sreda 9.10 – 10.55
 45. Marolt Mirjana 1. + 2.J M1 Ponedeljek 8.20 – 9.05 1. ponedeljek 10.00 – 10.45
 46. Masterl Aleš M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 1. četrtek 7.30 – 8.15
 47. Medvedec Damijana M1 Petek 9.10 – 9.55 1. petek 10.00 – 10.45
 48. Milavec Vlasta 3.B M3 Ponedeljek 11.20 – 12.05 Po dogovoru
 49. Mlakar Lidija M2 Ponedeljek 11.20 – 12.05 1. četrtek 13.00 – 13.45
 50. Nahtigal Franci Samo v IB ——————- Samo v IB —————–
 51. Oberstar Marja 4.A-IB Samo v IB ——————- Samo v IB —————–
 52. Počkaj Vladimir M1 Četrtek 10.35 – 11.20 1. ponedeljek 10.35 – 11.20
 53. Počkar Mirjam M1 Petek 10.00 – 10.45 4. sreda 13.00 – 13.45
 54. Popit Tatjana M1 Ponedeljek 11.20 – 12.05 1. torek 11.20 – 12.05
 55. Rebec Hreščak Mateja 1.A M2 Torek 10.00 – 10.45 1. ponedeljek 12.10 – 12.55
 56. Režek Darko M1 Ponedeljek 10.30 – 11.15 1. torek 10.30 – 11.15
 57. Rojc Tamara Samo v IB ——————- Samo v IB —————–
 58. Rosina Simonič Bojana  M2  Ponedeljek  10.00 – 10.45  Četrtek  10.00 – 10.45
 59. Simčič Martin 2.R-IB Samo v IB ——————- Samo v IB —————–
 60. Sitar Dolores M2 1. torek 9.10 – 9.55 2. torek 9.10 – 9.55
 61. Stražišar Mihaela M1 Sreda 9.10 – 9.55 1. četrtek 9.10 – 9.55
 62. Šajn Hreščak Inge M1 Torek 9.10 – 9.55 1. torek 10.00 – 10.45
 63. Škrlj Počkaj Sonja M2 Sreda 13.00 – 13.45 1. petek 11.20 – 12.05
64. Štajnrajh Romana 3.R-IB M1 Četrtek 8.20 – 9.05 3. četrtek 9.10 – 9.55
65. Štucin Zdravka
66. Tiringer Koračin Andreja 3.S M1 Petek 8.20 – 9.05 1. ponedeljek 11.20 – 12.05
67. Tomaduz Dora pisarna
081 601 658
Torek 10.00 – 10.45 1. petek v mesecu 9.10 – 9.55
68. Tornič Kajetana M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 1. ponedeljek 9.10 – 9.55
69. Turk Uroš 4.S M1 Torek 10.00 – 10.45 1. torek 8.20 – 9.05
70. Valenčič Rudi 3.H M1 Sreda 13.00 -13.45 2. torek 13.00 – 13.45
71. Vičič Ervin 1.H M1 Sreda 9.10 – 9.55 1. sreda 9.10 – 9.55
72. Vodopivec Alenka M1 Petek 13.00 – 13.45 1. petek 8.20 – 9.05
73. Zbačnik Vinko Samo v IB ——————- Samo v IB —————–
74. Žagar Cvetka M1 Torek 12.10 – 12.55 3. torek 10.30 – 11.15
75. Žužek Andreja 1.F M1 Sreda 11.20 – 12.05 1. sreda 12.10 – 12.55