Select Page

Popravni, predmetni in dopolnilni izpiti začnejo v četrtek, 16. 8. 2018, in bodo potekali do vključno srede, 22. 8. 2018.

VSI pisni izpiti se začnejo ob 8.00 uri zjutraj.

Dijaki zaključnih letnikov (4.A, B, S, H, 5. M in 2. J, 3. E in 3.F) imajo ustne izpite isti dan kot pisno.

Ustni izpiti za vse ostale dijake bodo začeli v ponedeljek, 20. 8. 2018.

Razpored za ustne izpite bo objavljen  najkasneje v ponedeljek, 13. 8. 2018, na spletni strani šole oz. v prostoru za govorilne ure na ŠC Postojna.

 

RAZPORED PISNIH IZPITOV

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
16. 8. 1. B MAT Babič P. Jolanda Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 3. A MAT Babič P. Jolanda Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 3. S MAT Tiringer K. Andreja Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 4. S MAT Tiringer K. Andreja Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. Občan – IO (3. F) MAT Ažnik T. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. Občan – IO (5. M) MAT Ažnik T. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 2. J MAT Ažnik T. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 1. E ANG Kristan E. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 1. E MAT Ažnik T. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 1. E MOP Djordjevič P. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 1. E TKP Mislej D. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 1. F MAT Ažnik T. Stražišar M. / Vodopivec A. 21
16. 8. 2. E MAT Ažnik T. Stražišar M. / Vodopivec A. 21

 

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
16. 8. 2. F MAT Tiringer K. Andreja Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 2. H MAT Počkaj V. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 3. H MAT Počkaj V. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 4. M MAT Valenčič R. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 4. H ANG Tomaduz D. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 4. H ES Barbiš A. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 5. M ANG Bajc S. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 5. M URE Barbiš A. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 3. E MAT Počkaj V. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. Občan – IO (3. E) MAT Počkaj V. Božič E. / Habič M. 16
16. 8. 3. F MAT Tiringer K. Andreja Božič E. / Habič M. 16

 

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
17. 8. 3. B NEM Jenček O. M. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 2. B ITA Bajec C. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 3. S NEM Mlakar L. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 4. S SLO Gerželj A. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. Občan – IO (4. S) SLO Gerželj A. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. Občan – IO (3. F) NEM Mlakar L. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 1. E M5 Fajdiga I. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 2. E OK1 Anzeljc R. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 2. F ANG Bajc S. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 3. H NAK Fajdiga I. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16
17. 8. 4. M ANG Kafol M. Kafol M. / Kocjančič T. A. 16

 

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
17. 8. 4. M URE Barbiš A. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 4. M M4 Fajdiga I. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 4. H NAK Fajdiga I. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 5. M NAK Fajdiga I. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 3. E ANG Bajc S. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 3. F ANG Bajc S. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 3. F NEM Mlakar L. Fajdiga I. / Barbiš A. 21
17. 8. 3. F SLO Gerželj A. Fajdiga I. / Barbiš A. 21

 

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
18. 8. 2. E CNC Krašna B. Krašna B. / Majdič R. 28
18. 8. 3. E M10 Majdič R. Krašna B. / Majdič R. 28

 

Datum Razred Predmet Učitelj Nadzorni učitelj Učilnica
20. 8. 4. S FTI Turk U. Turk U. 21
20. 8. Občan – IO (2. S) EKO Turk U. Turk U. 21
20. 8. 5. M MAT Valenčič R. Turk U. 21
20. 8. 4. H SLO Kramar L. J. Turk U. 21