Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje Špele Reš, univ. dipl. psihologinje in psihoterapevtke, z naslovom

»VSEENO MI JE«
(Post-Covidno) Obdobje čustvenih stisk pri otrocih in mladostnikih,

ki bo v četrtek, 21. aprila 2022, s pričetkom ob 18.00 preko aplikacije Zoom. Zoom povezava vam po posredovana po e-pošti oziroma preko aplikacije eAsistent.

Spletno predavanje, ki bo trajalo 60 minut, vključuje priporočila za starše glede razvoja otrok in mladostnikov, njihovih razvojnih nalog in vpliva COVID ukrepov na življenje otrok in mladostnikov.

Uvedba COVID ukrepov, šolanja na daljavo, dela od doma in socialna izolacija je pred starše, otroke in mladostnike postavila in še vedno postavlja številne izzive in poraja številne čustvene stiske.

V predavanju bomo naslovili sledeče teme:

• Psihološki in socialni razvoj otrok in mladostnikov ter njihove razvojne naloge
  • Vpliv uporabe zaslonov v določenem starostnem obdobju
  • Priporočila staršem glede uporabe zaslonov po starostnih obdobjih
  • Vpliv COVID ukrepov na uporabo zaslonov pri otrocih in mladostnikih
  • Vpliv COVID ukrepov na čustveni in socialni razvoj otrok in mladostnikov
  • Priporočila staršem pri otrocih in mladostnikih v čustveni stiski
  • Primeri iz prakse
  • Ideje za skupne povezovalne igre za vso družino in brez zaslona

Vljudno vabljeni!

Vodstvo šole

O predavateljici: Špela Reš je psihologinja in psihoterapevtka transakcijske analize. Več o predavateljici na njeni spletni strani.

Foto: https://www.reši.si