ŠC Postojna z dijaki 1. letnika programa predšolska vzgoja v okviru strokovnega modula Informativno-komunikacijska tehnologija razpisuje natečaj za oblikovanje profilne slike za družbena omrežja in spletno stran ŠC Postojna, ki bo nadomestila obstoječo.

Na natečaju lahko sodelujejo vsi dijaki ŠC Postojna.

Profilna slika naj bo v liku kroga, velikosti 1000 x 1000 px, formata .jpg, .png ali pdf. Vključuje naj logotip ŠC Postojna in naj bo preprosta, jasnih oblik, privlačna ter izvirna.

Profilno sliko s podatki o avtorju/ici oddate s pomočjo spletnega obrazca na spodnji povezavi.

Med oddanimi izdelki bo 10 najboljših izbrala strokovna komisija v sestavi Teja Logar Morano, profesorica likovne umetnosti, Ines Bunić Mohorič, profesorica likovne umetnosti, in Tadeja Logar Surina, profesorica slovenščine. O zmagovalni profilni sliki, ki bo uporabljena na družbenih omrežjih in na spletni strani šole, bo odločalo glasovanje dijakov in profesorjev ŠC Postojna.

Avtor/ica zmagovalne profilne slike bo prejel simbolično nagrado.

Šola si pridržuje pravico do dodatnega oblikovanja izbrane slike.

Vabljeni k ustvarjanju!

ŠC Postojna z dijaki 1. letnika programa predšolska vzgoja