Dobrodelne dejavnosti

RDEČI NOSKI “RECIKLIRANJE ZA NASMEH”

Rezultat iskanja slik za rdeči noski
Na ŠC Postojna sodelujemo v reciklažnemu programu zbiranja starih, obrabljenih KARTUŠ in TONERJEVRdeči noski “Recikliranje za nasmeh”. Za vsako še uporabno kartušo ali toner prejmejo Rdeči noski 1€.
V kolikor ti rabljene kartuše ležijo po omarah, pod mizami, v kotih …, te vabimo, da jih prineseš v KLUB, kjer je postavljena zbirna škatla.
S to donacijo pomagaš društvu pridobiti finančna sredstva, ki jih potrebujejo za izvajanje obiskov v bolnišnicah.
 Rezultat iskanja slik za rdeči noski  RDEČI NOSKI – klovni zdravniki so posebej usposobljeni umetniki, ki bolne ljudi tolažijo s humorjem, podarjajo naklonjenost in vračajo voljo do življenja. Ti klovni na svojstven način lajšajo depresije, post operativne šoke in blažijo boleče terapije. Ob tem pomagajo pri prebijanju nedostopnosti bolnih ljudi do okolice in tako poskušajo obuditi voljo tam, kjer je to življenjskega pomena.

ZBIRANJE PLASTIČNIH ZAMAŠKOV

Dobrodelna akcija ZBIRANJA PLASTIČNIH ZAMAŠKOV ZA LJUDI V STISKI poteka na ŠC Postojna celo šolsko leto.
 Rezultat iskanja slik za zamaški

Zamaške zbiramo za nakup vozičkov in drugih posebnih zdravstvenih pripomočkov invalidnih otrokov, mladostnikov in odraslih.

V kolikor bi tudi sam sodeloval pri tej dobrodelni akciji, te vabimo, da zbrane zamaške prineseš v šolo in jih odložiš v KLUBU V TA NAMEN POSTAVLJENE ŠKATLE.

Zamaški naj bodo čisti, brez drugih primesi (les, pluta, kovina, papir).

Zbiramo plastične zamaške:

plastenk, šamponov, čistil, olja, kisa, tekočih pralnih praškov, tekočih mil,

zobne paste, mleka, kakava …

Svetovalna služba