Select Page

GOVORILNE URE – 1. POLLETJE 2022/23

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

V stolpcu miza pomeni oznaka M1, M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  3. 10. 2022 do 31. 5. 2023.


Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja. Klik (povezava)


 
GOVORILNA URA 1 X TEDENSKO KONZULTACIJE 1 X MESEČNO
Zap. št. UČITELJ RAZREDNIK MIZA/PROSTOR DAN OD-DO DAN OD-DO
1. Aleksić Tscherkassky Jadran   kabinet FIZ-KEM; 041 869 761  torek 12.15-12.55 torek oz. po dogovoru 12.15-12.55
2. Ažnik Tjaša     1. ponedeljek 8.20-9.05 2. ponedeljek oz. po dogovoru  
3. Babič Petrič Jolanda     po dogovoru   po dogovoru  
4. Bajc Simona     sreda 11.12-12.05 po dogovoru  
5. Bajec Cvetka 2. B M2 sreda 9.10-9.55 1. ponedeljek 13.50-14.35
6. Barbiš Ado     ponedeljek 9.10-9.55    
7. Borota Šraj Martin   zbornica strojniki 2 ponedeljek 8.20-9.05 1. petek 9.10-9.55
8. Božič Eneja 1. F klub  sreda 10.00-10.45 1. torek 8.20-9.05
9. Bratina Marko 3. E zbornica strojniki 2 sreda 9.10-9.55 1. četrtek 7.30-8.15
10. Brne Gorazd   pisarna pomočnika ravnateljice petek 8.20-9.05 petek 9.10-9.55
11. Bunić Mohorič Ines     po dogovoru   po dogovoru  
12. Celin Lenarčič Ana     po dogovoru   po dogovoru  
13. Cunja Boris   Kabinet BIO četrtek 9:10-9:55 četrtek 10:00-10:45
14. Čufer Sindis   Kabinet BIO četrtek 11:20 – 12:05 torek 10:00 – 10:45
15. Dolgan Matej 4. M zbornica strojnih delavnic; 081 601 676 torek 9.10 – 9.55 po dogovoru po dogovoru
16. Drobnič Anton 1. H M2 petek 8.20-9.05 1. ponedeljek po vnaprejšnjem dogovoru 13.00 – 13.45
17. Fajdiga Ivan     ponedeljek 10.00-10.45 po dogovoru  
18. Fajdiga Janja 2. J M2 sreda 9.10-9.55 1. sredo oz po dogovoru  11.20-12.05
19. Gabriel Marinka     sreda 9.10 – 9.55 petek  
20. Gombač Erika     glej www.ilb.scpo.si      
21. Gospodarič Katarina   pisarna pomočnice ravnateljice četrtek 10.00 – 10.45 četrtek  
22. Graovac Nataša 1. A M1 četrtek 9.10 – 9.55 torek 10.00 – 10.45
23. Habič Mojca   M2 ponedeljek 9.10 – 9.55 petek 9.10 – 9.55
24. Harmel Aleš   m1 četrtek 9.10-9.55 1. torek 9.10-9.55
25. Horvat Danijela 3. B M1 torek 8.20-9.05 petek 9.10-9.55
26. Ivančič Petelin Urška   M2 torek 10.00-10.45 torek 10.45-11.30
27. Jenček Mojca   M3 petek 9.10 – 9.55 2. torek 9.10 – 9.55
28. Jurca Ariana 4. A/IB M1 1. petek 10.00-10.45 2. petek 10.00-10.45
29. Kafol Mateja 2. S M3 ponedeljek 9.10 – 9.55 sreda 9.10-9.55
30. Kerin Andreja 2. A/IB kabinet BIO; 040 716 231 petek 10.00 – 10:45 1. petek 10.00-10.45
31. Klasinc Magdalena   kabinet FIZ-KEM; 040 324 259 petek 9.10-9.55 torek 10.00-10.45
32. Kocjančič Tomazin Ana     po dogovoru   po dogovoru  
33. Koren Valenčič Katja 1. B M3 ponedeljek 11.20-12.05 četrtek 13.00-13.45
34. Krapež Mojca     sreda 13.45-14.30 po dogovoru  
35. Krebelj Dejan   M1 sreda 9.10-9.55 zadnji četrtek oz. po dogovoru 11.20-12.05
36. Kresevič Bajec Klara   M1 četrtek 10.30-11.15 1. četrtek 10.30-11.15
37. Kristan Boris 3. F kabinet vodje delavnic sreda 10.00 – 10.45   1. petek 10.00-10.45
38. Kristan Eva   M1 ponedeljek 11.20 – 12.05 1. četrtek 9.10-9.55
39. Likar Žarko 1. J M1 sreda 8.20-9.05 1. sreda 9.10-9.55
40. Logar Klavdij     glej www.ilb.scpo.si      
41. Logar Morano Teja 1. A/IB M2 petek 10.30-11.15 1. ponedeljek 12.10-13.00
42. Logar Surina Tadeja 4. S M2 sreda 11.20-12.10 1. ponedeljek 8.20-9.05
43. Lozar Mihaela   M1 petek 9.10-9.55 1. ponedeljek 8.20-9.05
44. Majdič Rok 2. E zbornica strojnih delavnic; 081 601 676 ponedeljek 9.10-9.55 1. četrtek 8.20-9.05
45. Marin Martina 3. S M2 sreda 9.10-9.55 1. torek 9.10-9.55
46. Masterl Aleš            
47. Milavec Vlasta     četrtek 8.20-9.05 po dogovoru  
48. Milojević Mihajlo     glej www.ilb.scpo.si      
49. Mlakar Lidija     petek 10.00-10.45 1. petek  
50. Nagode Nina 5. M

projektna pisarna 

081 601 657

 

torek 10.00-10.45 1. ponedeljek 12.10-12.55
51. Nahtigal Franci     glej www.ilb.scpo.si     11.20-12.05
52. Oberstar Marja 3. R/IB   petek 8.50-9.35 ponedeljek 10.50-11.35
53. Počkaj Vladimir   kabinet ob zasilnem izhodu; 031 624 396 četrtek 8.20-9.05 1. petek 12.05-12.50
54. Počkar Mirjam   M1 sreda 10.00-10.45 1. petek 13.00-13.45
55. Rebec Hreščak Mateja 4. A kabinet med uč. 7a in 7b; 031 281 628 sreda 8.20-8.50 sreda 9.40-10.25
56. Režek Darko 2. F kabinet vodje delavnic ponedeljek 9.10-9.55 1. ponedeljek  
57. Ritonja Nejka 1. R/IB zbornica IB ponedeljek 9.40-10.20 1. petek 8.50-9.30
58. Rojc Tamara     glej www.ilb.scpo.si     8.05-9.05
59. Simčič Martin     glej www.ilb.scpo.si      
60. Sitar Dolores     četrtek 10.00-10.45 1. torek 10.30-11.15
61. Stražišar Mihaela   M2 četrtek 9:10 – 9:55 1. četrtek 9.10-9.55
62. Šajn Hreščak Inge   projektna pisarna četrtek 9:10 – 9:55 1. torek 9.10-9.55
63. Škrlj Fatur Valentina 1. E M3 petek 8.20-9.05 1. sreda 13.50-14.35
64. Škrlj Počkaj Sonja 3. A pisarna za splošno maturo četrtek 9.10-9.55 1. četrtek 10.50-11.30
65. Šorc Tina     po dogovoru      
66. Štajnrajh Romana 2. A M3 četrtek 10.00-10.45 2. torek oz. po dogovoru 9.10-9.55
67. Tiringer Andreja 1. S M2 četrtek 9.10 – 9.55 1. sreda 10.00-10.45
68. Tomšič Teja   svetovalna služba; 081 601 672 vsak dan 10.15-11.00    
69. Tornič Kajetana   kabinet med uč. 16 in 17 ponedeljek 12.10-12.55 1. ponedeljek 10.00-10.45
70. Turk Darja 1. V M1 sreda 9.10-9.55 2. torek 8.20-9.05
71. Turk Uroš   M3 sreda 9.10 – 9.55 1. četrtek 9.10-9.55
72. Valenčič Rudi   kabinet med 16 in 17 ponedeljek 9.10 – 9.55 zadnji petek 7.30-8.15
73. Vičič Ervin 4. H M1 torek 9.10 – 9.55 1. sreda 11.20-12.05
74. Vodopivec Alenka   M2 ponedeljek 11.20-12.10 1. torek 9.00-9.45
76. Volk Lana   kabinet med uč. 7a in 7b petek  8.20-9.05 petek  10.00-10.45
75. Zbačnik Vinko 2. R/IB   četrtek 9.40-10.25 1. petek 9.40-10.25


(Število obiskov: 552)