V sredo, 5. 6. 2024, ob 17. uri smo imeli dijakinje in dijaki 1. letnika Predšolske vzgoje v sejni dvorani ŠCPO naš prvi klavirski nastop pod mentorstvom profesoric Ane Celin Lenarčič in Tjaše Poklar. Na zaključnem dogodku smo sorodnikom, prijateljem, profesorjem in ravnateljici pokazali, česa smo se v tem šolskem letu naučili pri pouku klavirja in glasbe. Pred prvo točko, nastopom celega razreda na Orffovem instrumentariju, nam je ravnateljica namenila nekaj spodbudnih besed, nato pa se je nastop začel. Po skupinski točki je vsak dijak zaigral svojo pesmico na klavir. To, da smo se odlično odrezali, nam je potrdil bučen aplavz publike. Po koncertu smo se nastopajoči in obiskovalci podružili še ob sladkem prigrizku. Verjamem, da se vsi veselimo razrednega nastopa naslednje leto, na katerem bomo glasbi dodali še plesne gibe.

prof. Nina Nagode