Od petka, 16. 8. 2024, do srede, 21. 8. 2024, bodo potekali popravni, predmetni in dopolnilni izpiti (jesenski izpitni rok).

Pisni del popravnih, predmetnih oziroma dopolnilnih izpitov bo potekal po razporedu, ki bo v ponedeljek, 12. 8. 2024, objavljen na spletni strani šole (v tem obvestilu).

Ustni del popravnih oziroma dopolnilnih izpitov (manjkajoče obveznosti) bo potekal po poimenskem razporedu, ki bo v ponedeljek, 12. 8. 2024, visel na panoju pred zbornico v drugem nadstropju.

Razdelitev spričeval po jesenskem izpitnem roku bo v petek, 23. 8. 2024, ob 8.30 v večnamenskem prostoru šole, ko lahko spričevala prevzamete tudi ostali dijakinje in dijaki, ki še niste prevzeli spričeval. Izven termina razdelitve spričeval prevzem spričeval ni možen.